Buni.cz

BLACK UNICORN

>>> Kreativní agentura se sídlem v Praze.
01
KREATIVITA

Zaměřujeme se na originální tvorbu, neotřelé nápady a moderní design, který splní vaše očekávání. A dokonce vás překvapí!

02
KVALITA

Kvalita odvedené práce je u nás na prvním místě, v té kompromisy neděláme.

03
RYCHLOST

Do každého projektu jdeme naplno. Díky tomu zvládneme v případě potřeby odevzdat naši práci ve velmi rychlém čase.

04
FULL SERVIS

Po letech strávených v prostředí marketingu víme, že je nezbytné ovládat všechny jeho disciplíny. Jedině tak jsme schopni splnit vysoké nároky dnešní doby a také Vaše očekávání.

37
spokojených

KLIENTŮ

24
hodin denně

K DISPOZICI

100
procentní

NASAZENÍ

365
dní v roce

SOUSTŘEDĚNÍ

MILUJEME MARKETING
MILUJEME TVOŘIT

S Black Unicorn spolupracujeme od roku 2019 na všech fundraisingových kampaních Sue Ryder. Tvoří pro nás videa, kde je v 90 % obsahem stáří v té nejkřehčí podobě. Je to citlivé, intimní téma a nás vždycky překvapí, s jakou lehkostí a zároveň lidskou hloubkou ho dokáží zachytit. My máme vždy připraven základní scénář připravovaného videa a B-Uni pokaždé posune tohle naše zadání o level výš.
Radka Kulhánková
Radka Kulhánková
komunikace & dárcovství Sue Ryder
Black Unicorn je naším rádcem od počátku myšlenky vzniku naší společnosti. Zkušenosti, přístup týmu, který je flexibilní, akční, nápaditý a též trpělivý jsme velmi ocenili a stále oceňujeme při každé dílčí spolupráci.
Šárka Zamykalová
Šárka Zamykalová
jednatelka Sierrity Consulting
Prima lidičky, se kterými je radost spolupracovat. Na B-Uni oceňuji hlavně sympatický individuální přístup, flexibilitu a spolehlivost. Díky jejich kreativitě i výborným nápadům má můj projekt konečně tu správnou on-line šťávu.
Andy Primusová
Andy Primusová
Záhada lokálek

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI PARTNEŘI

POZNEJTE NÁS

Black
Patrik Vidlák
Black

Jmenuji se Patrik a jsem ten Black. Černou barvu považuji za něco, co samo o sobě probouzí fantazii. A pokud propadnete pestrobarevnému světu kreativní produkce jako já, bez dobré fantazie se zkrátka neobejdete. Od roku 2014 pracuji jako freelancer-videograf. Musel jsem se naučit vše potřebné k tvorbě kvalitního videoobsahu – vytřídit použitelné nápady, pracovat s kamerou, ovládat všechny kroky postprodukce. S každým absolvovaným projektem jsem se zlepšoval i v samotném marketingu. To ale k úspěchu nestačí. Musíte mít také profesionalitu a spolehlivost. Vše, co jsem zmínil, je teď nedílnou součástí značky Black Unicorn.

Unicorn
Tereza Franková
Unicorn

V našem spojení reprezentuji jednorožce. Věřím, že v životě nic není nemožné, pokud má člověk pozitivně nastavenou mysl a vynaloží maximum úsilí. Takový přístup uplatňuji i ve své práci. Mou největší devizou je empatie, díky které umím pro každý projekt nalézt to nejlepší řešení. Na marketingu mě baví jeho různorodost. Za předpokladu, že je dělán správně a s dobrými úmysly, dovede měnit svět k lepšímu, i když třeba jen o malý kousek. Posledních deset let jsem pracovala pro českou rodinnou společnost, kde jsem se v rámci marketingového oddělení z asistentské pozice vypracovala na nejvyšší post. Díky tomu jsem získala bohaté zkušenosti, které dnes úročím především při tvorbě marketingové strategie a její následné realizaci.

NAŠI KLIENTI